Кошик
18 відгуків
Remmers Днепр - гидроизоляция, масло, краска, герметик, наливные полы, противопожарное покрытие
+380 (67) 567-30-95
+380 (63) 251-49-15

Кріплення для терасної дошки

 Наша компанія займається виготовленням прихованих кріпильних виробів для терас, фасадів, облицювань, палуб, причалів та інших дерев'яних конструкцій і споруд. Всі кріплення мають високоміцне оцинковане покриття, що захищає від корозії. Ми надаємо консультації та поради кожному. Також готові розглянути можливість виготовлення кріпильної продукції під замовлення.

 

 Терасна дошка широко використовується для створення різних майданчиків, що знаходяться на відкритому повітрі. Адже цей матеріал досить міцний, легкий у використанні і стійкий до перепаду температур і впливу атмосферних опадів.

 Але не слід забувати, що при монтажі терасної дошки необхідно використовувати спеціальні кріплення. Вони дозволять зробити міцну і надійну конструкцію.

 Наша компанія пропонує увазі клієнтів відмінні варіанти самих основних видів кріплень для терасної дошки. Всі вони виготовлені з оцинкованого металу. Це дозволяє захистити їх від корозії.

    Всі кріплення приховані. Це кріплення Гвоздэк, Гвоздэк Твін, нержавіючі і пластикові кліпси, Змійка.

    Всі види кріплень необхідні для з'єднання терасної дошки з лагами і забезпечення необхідного зазору між дошками. Цей зазор потрібний для відведення води після опадів і в якості додаткової площі для дошки, так як вона має властивість набухати з згубного впливу навколишнього середовища. Для монтажу кріплень достатньо таких інструментів, як молоток та шуруповерт, тому впоратися з ними зможе навіть новачок.

 Кріплення Гвоздэк забезпечує зазор між дошками на відстані 3-6 міліметрів. Рекомендована ширина і товщина дошки складає від 90 та від 25 міліметрів відповідно. Для правильного монтажу кріплення необхідно вбити його в основу дошки, потім підігнути і вкрутити в спеціальний отвір саморіз.

    Кріплення Гвоздэк Твін відрізняється від першого виду великою відстанню зазору. Він дорівнює 6-8 міліметрів. Також кріплення має більший розмір і кількість отворів для цвяхів.

 Кліпси нержавіючі складають зазор від 4,5 міліметрів між дошками. Такі сполуки значно зменшують навантаження на кожну окремо взяту дошку. У пази кліпси по черзі вставляються кінці терасових дощок, а середину кріплять до лагів.

 Пластиковые крепежи по способу установки и назначению похожи на нержавеющие клипсы. Только отличается стоимость и внешний вид изделий. Каждый хозяин самостоятельно определяется с выбором материала для креплений.

 Кріплення «Змійка» являють собою металеві пластини, які мають 5 отворів для монтажу. Чотири отвори з них призначені для кріплення до дощок тераси, а п'яте – для з'єднання з лагами. Встановлюються вони в шаховому порядку, з'єднуючи дошку за дошкою по черзі. Даний кріплення призначений не тільки для терасної дошки, але і для фасадного.

 Все крепежи нашей компании наивысшего качества и всегда имеются в наличии.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner