Кошик
18 відгуків
Remmers Днепр - гидроизоляция, масло, краска, герметик, наливные полы, противопожарное покрытие
+380 (67) 567-30-95
+380 (63) 251-49-15

Remmers для захисту деревини

Матеріали для внутрішньої обробки деревини
Конструкції будинку і меблі, виконані з натурального дерева, потребують декоративно – захисній обробці із застосуванням таких самих екологічно чистих і безпечних матеріалів. В іншому випадку, всі унікальні природні властивості деревини будуть безповоротно втрачені.


Переваги товару
Ми пропонуємо натуральні оздоблювальні склади для внутрішніх інтер'єрів відомого бренду Remmers (Німеччина). Всі товари цього виробника пройшли багатократні тестування і визнані одними з найбільш безпечних матеріалів у світі.
Продукція Remmers відноситься до середньої цінової категорії в поєднанні з високою німецькою якістю. 

Кольорова блакить і кольорова фарба являють собою склади, в яких присутні два компоненти – масло і вода. Їх поєднання робить матеріал унікальним і дозволяє застосовувати його як у внутрішній обробці, так і зовнішньої. Пофарбовані поверхні мають шовковисто – глянсовий або матовий вигляд.

Оздоблювальне масло на основі бджолиного воску – водний склад матового властивості. Підходить для покриття дверей, стін, стелі і навіть дитячих іграшок. 
Надає благородний вигляд дерев'яних сходів та меблів. Володіє також «запечатывающим» ефектом і використовується для обробки підлог.
Лляна олія з вмістом розчинників має високу водостійкість і захищає деревину від пересихання. Їм обробляються тераси, альтанки, садові меблі.

Безбарвна грунтовка на водній основі, що містить антисептик, застосовується для захисту дерева від грибка і гниття, а також для підготовки поверхні під фінішне фарбування.

Масла, блакиті і фарби для зовнішньої обробки деревини
Дерев'яні зовнішні стіни будинків, вуличні споруди і предмети інтер'єру постійно піддаються несприятливим атмосферним впливам і тому потребують особливо ретельного догляду. 

Натуральні склади для зовнішньої обробки деревини торгової марки Remmers (Німеччина) забезпечують повний захист дерев'яних конструкцій та надає їм завершений благородний вигляд. 

До основних переваг продукції відносяться:
екологічна чистота, визнана німецька якість і цінова доступність;
можливість повторного фарбування без попереднього шліфування попереднього шару;
натуральна олійна і воскова основа складів дозволяє повністю заповнювати пори і зміцнювати деревину зсередини;
готове покриття володіє високою міцністю і довговічністю. 

Склади, що зберігають текстуру дерева.
До таких оздоблювальних матеріалів відносяться блакиті, лаки і масла. Вони легко наносяться як на нові підстави (колода, вагонка, брус), так і при оновленні вже наявних покриттів.

Кольорова декоративна лазур для зовнішнього оздоблення володіє високим водовідштовхувальну властивість і виключає відшаровування матеріалу. Особливі світлостійкі фарбувальні пігменти забезпечують захист від УФ – випромінювань. 

Якщо в блакиті присутній антисептик в суміші з полімером, то такий склад служить ще й для захисту деревини від гниття, цвілі, синяви та грибка. 
Тонуюча лазур на основі розчинників (лак-лазур) утворює красиву шовковисто – глянсове покриття і виглядає дуже ефектно.

Лазури используются для отделки фасадов деревянных домов и свесов крыш, легких дачных построек, заборов, перил, настилов и окон.

Льняное масло глубоко проникает в древесину, но не запечатывает поры и создает прочное «дышащее» покрытие. В состав льняного масла могут входить растворители.
Поверхность после обработки маслом становится матовой с легким шелковистым блеском. Готовое покрытие обладает водонепроницаемостью и высокой стойкостью к УФ – лучам. Это наиболее удачный вариант для отделки деревянной садовой мебели и террасной доски.

Материал образует прочное пластичное покрытие, устойчивое к УФ – излучениям, истиранию и сильным ливням.

Применяется для обработки новых и обновления старых поверхностей деревянных стен, садовых скамеек, террас, причальных сооружений. 

Закажите у нас отделочные составы марки Remmers и создайте в своем доме безопасную, комфортную и эстетически привлекательную обстановку! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner